Do Të Përshtatesh Menjëherë.

Ne kemi veçoritë e komunitetit që gjithkush të përdorë


Html5 Kompatibilitet

Lojrat tona mund të luhet në çdo pajisje.


Lojë E Lirë.

Pa klikbait, vetëm lojë porno falas.

Lojëra Pornosh Me Homoseksualë.

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Regjistrohuni tani!

Përshëndetje, mik! Mirë se vini në Lojrat E Pornos Online: një nga shoqërueset më të fundit dhe më të mëdha në Internet për njerëzit që duan 100% mirësi lojrash homoerotike. Ne ndërtuam stacionin nga toka për të përfaqësuar interesat e të dashurve të njeriut në të gjithë globin, të cilët u ngopën me mungesën e infrastrukturës së lojërave për llojin tonë. Mjafton të them se gjatë viteve, kemi eksploruar të gjitha mundësitë e ndryshme të lojës që kemi dhe tani jemi gati t'i prezantojmë., Zhvillimi nuk ka qenë i lehtë, por kemi besim se do ta shohësh ndryshimin mes nesh dhe vendeve të tjera aq të qarta sa nata dhe dita. Nëse keni ngecur duke kërkuar kudo Në Internet për një destinacion të madh lojërash, mos shikoni më. Lojrat e homoseksualëve që ofrohen brenda kundërshtojnë pritjet e tua dhe të tregojnë se sa e mirë mund të jetë kjo nën-qoshja e lojrave më të mëdha të pornos. Puna jonë është që t'ju ofrojmë përvoja TË VËRTETA lojërash., Nëse do të jenë simulatorët gojorë të fortë, të gjitha takimet mashkullore apo Rpg të bazuara në prapanicë, jemi këtu për të të ndihmuar dhe t'ju tregojmë se sa lojra të bukura mund të jenë në këtë zhanër. Jam i interesuar të mësoj më shumë për Lojrat E Pornove Online: lexo më tej, do të nxjerr fasulet dhe do të të jap një vështrim të përgjithshëm të mirë se për çfarë jemi të gjithë.

Merrni qasje falas tani

Ishte shumë e rëndësishme për ne që të siguroheshim se kushdo që donte të bashkohej me komunitetin tonë për ta bërë këtë krejtësisht pa pagesë. Arsyeja për këtë është e thjeshtë, të gjithë ne në një pikë në të kaluarën kemi blerë një lojë që pastaj pendohemi për blerjen! Kjo nuk është një çështje që ekziston ekskluzivisht në zhanrin e lojrave të homoseksualëve: vetëm shiko sa kriminelë ka në industrinë kryesore të lojrave. Duket se çdo vit, një titull i ri prej miliarda dollarësh nuk pret shumë nga pritjet e lojtarëve dhe lë një numër lojtarësh shumë të zhgënjyer me sjelljen e tyre., Duke ju ofruar akses në bazën tonë të të dhënave që ju akuzojnë për të, na bën presion që të dallojmë veten nga destinacionet e tjera dhe të tregojmë se ne me të vërtetë jemi një hap përpara konkurrencës. Nëse ne dështojmë të mbledhim tituj të mirë, ti thjesht mos u mundo të kthehesh. Kjo është diçka që duam ta shmangim me çdo kusht, dhe si rezultat, do të punojmë ditë e natë për të ofruar argëtim të madh për të gjithë vëllezërit gej atje jashtë., Monetizimi aktualisht përbëhet nga disa reklama të vogla dhe dhurime të bëra nga anëtarët e komunitetit: nuk ka të ashtu-quajtura 'page' për të fituar ' me ndonjë nga lojrat tona dhe as nuk do të ketë kurrë.

Qasje e madhe grafike

Pamja është gjithçka, sidomos kur je i përfshirë në ofrimin e njerëzve me lojëra porno gejsh. Si rezultat i këtij fakti, kemi investuar shumë nga buxheti ynë i zhvillimit për të punësuar njerëzit e duhur që të keni grafikën më të mirë të lojrave të homoseksualëve që Ka parë Ndonjëherë Interneti. Kanë kaluar shumë kohë, dhe projektet me cilësi të ulët, thjesht nuk japin karamele të madhe, duam të jemi të parët që do t'ju tregojmë se sa mirë mund të jetë loja e homoseksualëve., Shumë vite më parë, prodhimet e lojrave në këtë zhanër luftuan për të marrë grafikën e duhur, thjesht sepse kishin shumë pak burime dhe individë me të cilët të punonin. Shumica e lojrave seksuale gej janë ndërtuar tërësisht nga entuziastë të cilët me të vërtetë nuk e dinin se çfarë ishte ajo. Kjo është e gjitha për ndryshimin të paktën nga perspektiva juaj, pasi ne kemi katër artistë ME kohë të plotë të cilët ne paguajmë për të krijuar krijime TË mrekullueshme 3D, art grafik dhe kështu me qëllim që të sigurohemi që të gjitha botimet tona të duken absolutisht të shijshme. Oh, dhe meqë ra fjala, të gjithë ata që punojnë këtu janë 100% gei.

Interval i madh

Ne nuk donim kurrë t'i fusnim vezët tona në një shportë me prodhimin e lojës: kjo është arsyeja pse ne e hedhim rrjetën tonë të gjerë kur vjen puna te gropa është brenda titujve tanë. Çfarë duam të themi me këtë? Epo, jo vetëm që çdo lojë duket unike si rezultat i artistëve të ndryshëm që punojnë mbi të, por kemi ndërmarrë gjithashtu hapa të mëdhenj për të siguruar që të gjithë të luajnë ndryshe. Mos bëni gabim në lidhje me të: nuk ka kopjim dhe ngjitje këtu kur është fjala për prodhimin e lojës., Ne jemi jashtëzakonisht të durueshëm me një skenë projektimi për të siguruar një përvojë të plotë loje unike çdo herë që ju të mbushni një titull të ri brenda Lojrave Pornografike Në Internet Të Homoseksualëve. Kjo është shumë e qëllimshme, pasi ne duam që çdo lojë të ndjehet e freskët dhe e re, në vend të të njëjtës absurditet të përsëritur që ju keni parë më parë. Qasja unike e punës që kemi është veçanërisht e mirë: të gjithë e dinë se lojrat duhet të duken të mëdha por ato gjithashtu duhet të dallojnë veten nga botimet e tjera me mënyrën e vizualëve., Nuk mendojmë se edhe dedektivët më të mirë do të mund t'i thoshin njëri – tjetrit lirimet tona, përveç nëse kemi bazën më të madhe të të dhënave të lojrave homoseksuale!

Një mbështjellje Në Lojrat Online Të Pornove Të Homove

Shikoni miq, sa më shumë që dua të kaloj gjithë ditën duke shkruar se sa e madhe është platforma jonë e lojrave, ka shumë punë për të bërë diku tjetër. Nëse keni vendosur të lexoni deri në këtë pikë, shanset janë që ju të keni një kuptim mjaft të mirë të asaj që ne ofrojmë. Pra, pse nuk krijon një llogari për veten dhe të shohësh shumë gjëra të tjera që unë nuk i përmenda këtu? Kemi një komunitet fantastik, një server Përçarjeje, video pa seks, një arritje në bordin e arritjeve dhe shumë tipare më të bukura që shumica prej jush vetëm mund të ëndërrojnë., Mos harroni, krijimi i një llogarie dhe hyrja këtu nuk ju kushton asgjë: ju me të vërtetë nuk keni asgjë për të humbur. Për të bërë gjënë e duhur dhe për të ardhur për të vizituar Lojrat E Pornos Online Të Homove sot: ne jemi e vetmja shtëpi prodhuese e përqëndrimit të homoseksualëve që ju duhet të konsideroni për atë të përditshmen idiot.

Bëfsh qejf dhe do të të shoh brenda në paqe!

Luaj Falas Tani